Agregar Villa Información de Covid

Comentarios

Video

Ubicación

 

Comentarios & Puntos

9.14
Temizlik
9,1
Fiyat Dengesi
9,1
Lokasyon
9,1
Havuz
9,1

Hilal ve Volkan

9,0

" İnternetten görüp gittik ve memnun kaldık. İnternette ne yazıyorsa ve resimlerde hangi görüntü varsa hepsi doğru çıktı. Çok güzel bi tatil geçirdik..Teşekkürler.. "

Sadettin Duman

9,0

" Ailecek geldik. Kalabalıktan uzak doğanın içerisinde tatil yaptık. Tam kafa dinlemelik. Kaldığımız ev hem temiz hem de kullanışlı, havuzumuz temiz ve bakımlı. Her tür ihtiyacımızı kolayca karşıladık. Huzurlu sessiz bir tatil için villa kargı güzel bir seçim olacaktır. "

Gizem Özdemir

9,3

" Villanın avantajı muhafazakar ve gürültüden uzak olmasıydı kesinlikle. havası çok güzel bu villanın. Doğayla iç içe büyük bir bahçesi var. Meyve ağaçları ve kuş sesleriyle çok doğal bir ortam vardı. Gayet huzurlu ve rahat bir tatil oldu bizim için. "

Ramazan Sönmez

8,8

" Konakladığımız villada resimde göründüğü gibi her şey çok güzeldi temiz hijyenik. Villa konumu itibariyle cok guzel. Aksamlari oldukca sessiz ve sakin. Belki de bu güne kadar geçirdiğim en sakin ve en güzel tatildi. Havuzu korunakli ve büyüklüğü iyi. Ev temiz ve fotoğraflar ile aynıydı. Çalışa yakın olması büyük avantaj. "

Saliha Topal

9,3

" Muhteşem bahçesi olan tertemiz bir villaydı. Havuz ve odaların büyüklüğü olması gerektiği gibiydi. Bahçesi geniş bakımlı ve yemyeşildi. Çocuklarımızla birlikte çok keyif aldığımız bir tatil oldu. Solo villa ekibine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. "

Şükrü Toker

9,8

" Meyve ağaçlarıyla iç içe bulunan güzel bir villada tatil geçirdik. Çok lüks olmayan konforlu bir yer. Çalış plajına yakın yer düşünler burayı kiralayabilirler. "

Melike Şevkin

9,0

" Bizim gibi büyükşehirden gelip şehrin stresini atmak istiyorsanız burayı kiralamanızı öneririm. Park yeri ve bahçesi çok geniş. Özellikle bahçede meyve ağaçlarıyla huzur dolu saatler geçiriyorsunuz. Aynı zamanda havuzu da geniş ve tertemizdi. Buradan solo villaya teşekkür ederiz. "

Hacer reserva

Número de adultos:
Número de hijos:

    Tarifas

  • 0 x 0 Noche 0
  • Tarifa de limpieza 0

    Programa de pago

  • Pago anticipado 0
  • Pago restante 0

Precios de temporada

  • 1 Temmuz 2021 - 31 Ağustos 2021 1.750 ₺
  • 1 Eylül 2021 - 30 Eylül 2021 1.200 ₺

Ubicación

En Yakın Merkez --
Toplu Taşıma --
Restoran --
Plaj --
Market --
Hava Alanı --

Location for : Listing Title